HW Developer pro Aerospace

Posted 4 weeks ago

Rozšiřujeme náš tým o vývojového HW pracovníka pro oblast bezpilotních a kosmických prostředků.

Náplň práce

  • návrh elektronických obvodů, tvorba schémat a layoutu vícevrstvých plošných spojů
  • tvorba technické, výrobní a projektové dokumentace
  • výpočty, simulace, dimenzování a optimalizace elektronických komponentů
  • realizace prototypů, oživování a ověřování jejich funkce

Očekáváme

  • VŠ technického směru (přivítáme i studenta či doktoranda)
  • znalost AJ technického směru
  • zkušenosti s navrhováním a výrobou elektronických systémů
  • zkušenosti s tvorbou dokumentace pro vývoj i strojovou výrobu
  • orientace v součástkové základně
  • základní znalost návrhových ECAD systémů (hlavně Altium Designer, výhodou Eagle, KiCad apod.)
  • základní znalost návrhových MCAD systémů (AutoCAD, FreeCAD apod.) výhodou
  • základní znalost programovacích jazyků pro embedded systémy výhodou
  • základní znalosti v oblasti EMC výhodou
  • zkušenosti s návrhem a konstrukcí radiových (VF) zařízení výhodou
  • znalost vysokofrekvenční a mikrovlné techniky, konstrukce antén, číslicové zpracování signálu, SPICE, FPGA, MATLAB

Nabízíme

  • zajímavou práci v oblasti space & defence
  • získání nových zkušeností
  • přátelské a neformální prostředí
  • práci na mezinárodních projektech
  • pracovní poměr, dohoda nebo ŽL

Nástup možný ihned