IT administrátor

Posted 1 year ago

Hledáme nového kolegu na pozici IT administrátora do naší společnosti sídlící na Praze 6

Kdo jsme

V naší společnosti ESC Aerospace Company se zaměřujeme na vývoj produktů v elektronice se zvláštním důrazem na vestavěné systémy a přenos dat.

Výzkumné aktivity společnosti se zaměřují na bezpilotní řídicí systémy, protikolizní systémy a systémy pro pozemní řídicí stanice pro drony a satelity včetně vývoje v několika výrobních řadách UVA dronů a C-UAS antidronových systémů.

Naše společnost se aktivně podílí na vesmírných projektech, včetně projektů vyhlášených Evropskou kosmickou agenturou a Evropskou obrannou agenturou. V oblasti letectví a kosmonautiky pracujeme na letovém softwaru pro satelitní palubní systémy, kvalifikované kosmické elektronice, softwaru EGSE a zpracování dat.

Náplň práce:

  • Monitorování a údržba sítí a serverů
  • Upgrade, instalace a konfigurace nového hardwaru a softwaru pro splnění cílů společnosti
  • Implementace bezpečnostních protokolů a postupů k prevenci potenciálních hrozeb
  • Vytváření uživatelských účtů a provádění řízení přístupu
  • Provádění diagnostických testů a ladicích procedur pro optimalizaci počítačových systémů
  • Dokumentování procesů a také zálohování a archivace dat

Očekáváme:

  • Středoškolský nebo vysokoškolský diplom technických oborů
  • Zkušenosti s IT systémy, sítěmi a souvisejícími technologiemi
  • Zkušenosti se síťovými konfiguracemi: Mikrotik, Windows Server (DNS, DHCP, ACTIVE DIRECTORY), Linux, Docker
  • Schopnost opravit počítačový hardware (služby počítačů a notebooků)
  • Znalost instalace softwaru (Windows, Linux, MacOS)
  • Rodilý mluvčí českého jazyka a středně pokročilá angličtina
  • Zájem o síťovou bezpečnost

Nabízíme:

  • Mezinárodní a zavedené prostředí
  • Agilní a otevřenou kulturu s vysokou úrovní důvěry a flexibility
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Možnost učit se novým a špičkovým technologiím v prostředí, které podporuje nové nápady
  • Stabilní a dlouhodobou spolupráci
  • Zajímavou práci v oblasti space & defence
  • Přátelské a neformální prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracovní poměr, dohoda nebo ŽL
  • Místo výkonu práce Praha 6

Nástup možný ihned

esc Aerospace se zabývá elektronikou se zvláštním důrazem na embedded systémy, přenos dat a mikrovlnné aplikace. Vyvíjí několik produkčních řad bezpilotních letounů UAV i antidronové systémy C-UAS. Výzkumné aktivity společnosti se zaměřují na oblasti bezposádkových řídících systémů, antikolizních systémů a systémů pro pozemní stanice řízení bezpilotních letounů a satelitů. esc Aerospace se aktivně účastní vesmírných projektů, včetně projektů vypisovaných Evropskou vesmírnou agenturou ESA a evropskou obrannou agenturou EDA. V této oblasti probíhají práce na letovém software pro satelitní palubní systémy, EGSE software a zpracování dat.